KONST / Litografier / Färglitografi 16253026
nr 1625 3026
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Signerad, numrerad 48/52. Färglitografi. Bladets mått: 79x106 cm, yttermått inklusive ram: 90x116 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:03:47
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell